Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

Jesteśmy placówką edukacyjną posiadającą akredytację Podkarpackiego Kuratora Oświaty. W naszej działalności koncentrujemy się na przygotowaniu kadry pedagogicznej do wdrażania nowoczesnych technologii w edukacji.

Współpracujemy z wyselekcjonowaną kadrą dydaktyczną legitymującą się wysokimi kwalifikacjami. Są to trenerzy, edukatorzy, nauczyciele akademiccy, metodycy, specjaliści potrafiący porwać do działania, zarazić pasją. Charakteryzuje ich twórcze podejście do realizowanych zadań oraz odpowiedzialność za osiągnięty rezultat. 

Głównym celem działania BIPRED jest stworzenie optymalnych warunków dla zdobywania wiedzy i rozwoju zawodowego przez słuchaczy chcących sprostać wymogom rynku pracy. Skoncentrowanie się na wdrażaniu systemowych projektów edukacyjnych pozwala prowadzić ciągłą ich ewaluację, poprawiać jakość działania, zapewnić rozwiązania w pełni satysfakcjonujące odbiorców.

Zajęcia prowadzone są w formie warsztatów szkoleniowych w naszej bardzo dobrze wyposażonej pracowni multimedialnej. Liczebność grup (6 osób) zapewnia płynną realizację założeń programowych pozwalając na indywidualne podejście do każdego ze słuchaczy.

 

Polityka dotycząca plików cookies

Ten serwis korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?